“Клуб Вболівальників Рівненського Спідвею” отримав право розмістити 10 сіті-лайтів на тематику Спорту №1 у Рівному. Щоб їх заповнити, оргкомітет пропонує голосування за ТОП-10 справжніх легенд Рівненського спідвею.

Аптечні заклади Рівненщини отримали засоби індивідуального захисту, антисептики та окремі лікарські засоби. Також аптеки забезпечені в достатній кількості антисептиками, жарознижуючими ліками, в. т. ч. парацетамолом, спиртом етиловим та одноразовими рукавичками.

Сьогодні, 1 квітня 2020 року, відбулося засідання позачергової сесії Здолбунівської районної ради. На ньому районні депутати розглянули проєкт рішення про поновлення Сухляка В.О. на посаді головного лікаря КНП “Здолбунівська центральна районна лікарня”.

1 квітня працівники ПрАТ “Рівнеобленерго” будуть виконувати планові ремонтні робіти в електричних мережах. Роботи проводяться з метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій у електромережах. Відтак сьогодні буде тимчасово відсутнє світло на 25 вулицях Рівного, а також у 3 селах Рівненського району.

Під час карантинних заходів мережа ресторанів швидкого харчування Burger King вирішила поділитися рецептом свого найвідомішого бургера у Twitter-акаунті. У такий спосіб компанія намагається підтримати людей під час карантину.

Всі новини: основні події, думки та коментарі, цікаві факти, репортажі, фото і відео. Свіжі новини за останні 24 години