Пн. Тра 27th, 2024

Спецкор

Головні новини України

1 лютого: Демонтаж таксофонів в Україні

З 1 лютого 2020 року Укртелеком припиняє надавати послуги зв’язку через таксофони і почнає демонтаж обладнання. Сучасний мобільний зв’язок перетворив роботу таксофонів на збитковий напрям у діяльності компанії.

Розвиток різних каналів комунікацій призвело до зменшення попиту на колись затребувані послуги таксофонів. Якщо в 2017 році щомісяця використовувалося близько 900 000 хвилин розмов за допомогою таксофонів, то вже в 2019 році – менше 380 000 хвилин.

Укртелеком обслуговує близько 4 800 таксофонів, всі вони розміщені в містах. В середньому щодня з одного таксофона відбувається близько 2,5 хвилин розмов. Обладнання, яке використовується на таксофонній мережі, фізично і морально застаріло, і взагалі не виробляється в Україні, – зазначають на порталі на Liga.net.

Крім цього, з 1 лютого 2020 року “Укртелеком” повністю відмовиться від надання послуги проводового радіо в Одеській, Миколаївській, Херсонській та Закарпатській областях.

Тепер варто слідкувати за рівнем зарядженості мобільних телефонів. І забути назавжди про сині таксофони, які дозволяли безкоштовно зателефонувати на міські стаціонарні номери.

About Author