1200 продпакетів отримають самотні літні рівняни

Опубліковано: 25 Березня 2020

1200 продуктових пакетів закуплять за кошти міського бюджету і роздадуть самотнім літнім рівнянам, яких обслуговує міський територіальний центр соціального обслуговування і надання соцпослуг.

Терцентр соцобслуговування на час карантину працює у телефонному режимі. Стан здоров’я одиноких літніх рівнян і те, як вони дотримуються умов карантину, контролюють телефоном.

Проте соцробітники продовжують надавати послуги догляду вдома. Зокрема, доставляють продукти, ліки, а відтепер і засоби захисту. Загалом в Рівному на соціальному обслуговуванні в територіальному центрі перебуває 1200 осіб літнього віку.

Усім їм за рахунок коштів міського бюджету будуть придбані продуктові пакети, і соціальні робітники доставлять ці пакети з тим, щоб дати перші необхідні продукти для наших підопічних. Це 199 тисяч, які були передбачені в нас на виконання комплексної міської соціальної програми “Турбота”. Просто вони були у нас розподілені протягом року. А наразі ми в перших числах квітня зробимо придбання і доставку. – зазначила Олена Петрик, заступниця начальника управління праці та соцзахисту населення Рівного.

Олена Петрик також поінформувала, що міський центр для осіб та дітей з порушеннями опорно-рухового апарату “Крок” на час карантину призупинив надання комплексних реабілітаційних послуг. Але його фахівці при потребі консультують у телефонному режимі. Стаціонарні і мобільний номери центру “Крок” – 26-05-79, 62-07-29, (076) 475-47-50.

Про це повідомляє “UA: Суспільне”.

Берислава Сова

Читати наступну статтю

В Гощі ремонтують інфекційне відділення

Ср Бер 25 , 2020
У інфекційному відділенні Гощанської центральній лікарні розпочався ремонт.
В Гощі ремонтують інфекційне відділення