Вт. Жов 19th, 2021

Спецкор

Головні новини України

200 заяв на Рівненщині оброблено сервісом #єМалятко

Послуга #єМалятко святкує на Рівненщині невеличкий ювілей. Адже, станом на 19.06.2020 оброблено 200 заяв та надано 1000 послуг. Батьки новонароджених дітей Рівненщини успішно продовжують випробовувати усі переваги цього інноваційного сервісу.

Ми прагнемо допомогти батькамзвільнитися від зайвої паперовою тяганини і надати їм можливість насолоджуватися материнством та батьківством.Адже перші дні від народження малюка особливо цінні, якщо проводиш їх поруч з близькими, а не в чергах. – зазначає Оксана Сальчук, начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Нагадуємо, що сервіс доступний у Центрі надання адміністративних послуг у місті Рівному та Рівненському міськрайонному відділі ДРАЦС Західного МРУ МЮ м. Львів.
Також, комплексна послуга #єМалятко є добровільною та безкоштовною.

Наразі тривають підготовчі процеси, щоб доступ до комплексної послуги отримали жителі усіх районних центрів обласні через територіальні відділи державної реєстрації актів цивільного стану. – підкреслила Оксана Сальчук.

Необхідними документами для отримання послуги є лише паспорти та реєстраційні номери облікових карток платників податків батьків (за наявності) та медична довідка з пологового будинку.

Про це інформує начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області, Оксана Сальчук, у соцмережі Facebook.