Пн. Тра 27th, 2024

Спецкор

Головні новини України

5 еко-бусів перевозять рівнян маршрутом №1

5 нових автобусів возять рівнян з Ювілейного на Льонокомбінат, відновленим автобусним маршрутом №1. Власником автобусів є фірма “Трансгаз”.

Автобуси отримали право на перевезення пасажирів, строком на 3 місяці. Графік руху, як і сам маршрут автобусів, буде коригуватися згідно до запитів містян. Зараз еко-бус рухається з 7:05 до 21:00. – Володимир Пилипчук, начальник управління транспорту.

Через низьку посадку автобуси зручні для всіх рівнян, у тому числі для осіб з інвалідністю.

Вартість проїзду становить 6 гривень. Студентам та школярам треба сплачувати по 3 гривні за кожну поїздку. Пільговим категоріям населення – проїзд залишився безоплатним.

Вони просторі, місткі, доступні для всіх. Головною ж перевагою, як на мене, є екологічність. Автобуси “Man Lion City” заправляються природним газом метаном, тим самим, на якому ми щодня готуємо собі їжу. – зазначає Ігор Хомич, керівник фірми “Трансгаз”.

Ще завдяки відновленню автобусного маршруту №1 значно розвантажиться центральна вулиця обласного центру. Адже в одному автобусі можуть їхати 84 пасажири, а в п’яти – майже 500 жителів міста.

У Рівному було би менше заторів, якби люди обирали їздити саме громадським транспортом. – вважає Антон Бриних, експерт із питань міського транспорту.

За матеріалами “Четвертої влади”.

About Author