Нд. Гру 4th, 2022

Спецкор

Головні новини України

5 тон санітайзерів вилетіли з України для медиків Італії

Сьогодні до Риму вилетів український літак з дезінфекційними рідинами. Це гуманітарна допомога італійським медикам у боротьбі з коронавірусом.

Вантаж до Італії МВС України направляє відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського про допомогу Італії в боротьбі з пандемією коронавірусу. У Римі вантаж зустрічатиме глава МЗС Італії Луїджі Ді Майо.

Це другий раунд допомоги Італії. Ми відправляємо 5 тон спеціальних санітайзерів, які будуть використовуватися для дезінфекції лікарень і рук медичних працівників. Вміст спирту – 70%. Засіб відповідає вимогам ВООЗ. Ми не виділяли жодних додаткових коштів на закупівлю засобу. Наші підрозділи забезпечені засобами дезінфекції, – зазначив Сергій Гончаров, заступник міністра внутрішніх справ України.

Наразі, 2 бригади українських лікарів вже приступили до роботи у двох госпіталях Італії. Їх досвід вже сьогодні Україна може використовувати у боротьбі з вірусом. Адже лікарі щодня виходять на онлайн-спілкуванння, розповідаючи про свою боротьбу із COVID-19 на теренах Італії.

Настрій у наших лікарів чудовий, вони відчувають підтримку, як італійських колег, так і нашої діаспори. Також, уряд Італії висловив вдячність Україні за підтримку. – підкреслив Сергій Гончаров, заступник міністра внутрішніх справ України.

Про це повідомляють в пресслужбі МВС України.