Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Арсен Аваков спростував інформацію щодо психічного стану Максима Кривоша

Арсен Аваков спростував інформацію щодо психічного стану Максима Кривоша

Очільник МВС спростував інформацію про те, що підозрюваний лікувався в психіатричній клініці.

Поліція продовжує вести переговори з чоловіком, який захопив автобус в Луцьку, намагаючись “мирно” вирішити питання. Встановлено контакт з родичами зловмисника. Про це на короткому брифінгу в Луцьку повідомив глава МВС Арсен Аваков – передає liga.net.

У нас є контакт з людиною, який захопив людей. Ми з ним розмовляємо. Переговори йдуть. Люди знаходяться в нормальному стані, з його слів і зі слів одного з людей, з якими нам вдалося поговорити. Ми сподіваємося, що найближчим часом ми зможемо вирішити ситуацію так чи інакше, – сказав він.

Аваков також попросив всіх “бути дуже акуратними в коментарях, в тому числі поширюючи недостовірну інформацію на адресу людини, який утримує заручників”.

Це не допомагає ситуації. Це створює додаткову напругу, – сказав Аваков.

Йдеться про те, що в ЗМІ з’явилася інформація, ніби підозрюваний лікувався в психіатричній клініці. За словами Авакова, це не відповідає дійсності.

Ми розмовляли з його родичами, з дружиною, з друзями. Ми пробуємо і випробуємо всі методи, щоб це питання мирно вирішилася. У нас працює спеціальна група, перший заступник голови СБУ, представник Офісу президента і фахівці. Ми тут для того, щоб приймати оціночні і політичні рішення, – додав він.

Від коментарів і подальших уточнень Аваков відмовився, зазначивши, що у загарбника є при собі смартфон, і “він може бачити і чути все коментарі”.

Нагадаємо, сьогодні, 21 липня, близько 9:25 ранку в центрі Луцька озброєний чоловік захопив рейсовий автобус, в якому знаходяться (за уточненими даними) близько 10 заручників. Центр Луцька оточений, людей не пускають в район операції силовиків.