Пн. Січ 24th, 2022

Спецкор

Головні новини України

Березневі покращення життя для рівнян

У березні на рівнян очікують такі покращення життя. На 11 % зростуть пенсії і відповідно на 25% зростуть тарифи “Укртелекому”. Ще раціон військових зросте до 409 продуктів, а от до Росію можна буде в’їхати тільки із закордонними метриками.

За даними Мінсоцполітики, з 1 березня в середньому пенсії зростуть на 11%. Для прикладу, при середній пенсії в 3 370 гривень, доплата складе приблизно 306 гривень.

Збільшення виплат торкнеться людей, яким пенсії призначені за віком, через інвалідність, втрату годувальника чи за вислугою років. Пенсії не збільшать держслужбовцям, науковим працівникам, помічникам депутатів, пенсіонерам, які отримують максимальні пенсії розміром 16 380 гривень, а також пенсіонерам зі спеціальними пенсіями, зокрема суддям та прокурорам.


“Укртелеком” повідомив, що з 1 березня скасовує знижку на щомісячну абонентську плату за послугу фіксованого телефонного зв’язку.

Вартість користування домашніми телефонами виросте на 20−25%. Залежно від пакета вартість стаціонарного телефонного зв’язку зміниться з 67−99 гривень на місяць до 73−123 гривень.


Міністерство оборони анонсувало, що з березня українське військо перейде на нову систему харчування. Страви будуть обирати відповідно до каталогу, який налічує 409 продуктів на вибір. Схожа система працює в багатьох країнах НАТО.


З 1 березня поїхати до Росії українці зможуть, лише маючи закордонний паспорт. В уряді, який ухвалив відповідне рішення, запевняють, що це спростить роботу прикордонників, адже інформацію можна буде зчитувати спеціальним пристроєм.

Важливо, що закордонний паспорт обов’язковий лише для українців, які перетинають кордон у напрямку Російської Федерації.

Якщо громадянин повертається в Україну з РФ, його пропустять навіть за наявності лише внутрішнього паспорта або свідоцтва про народження, якщо йдеться про дітей.

Про це повідомляє редакція газети “7 днів”.