Пт. Лип 23rd, 2021

Спецкор

Головні новини України

Бо Боїнг: Рівне не прийме літак з Уханя, бо це фейк

Як повідомляють національні ЗМІ, евакуаційна місія України уже практично закінчилася. Літак ще годину тому кружляв над Харковом, а евакуйованих нібито відправлять у санаторій під Полтавою.

Але в Рівному цей літак не приймуть, незважаючи на фейки та паніку, яку розпочали в мережі. Тому що цей літак – Боїнг 737-700 NG. Тому що злітна смуга Рівненського аеропорту неготова приймати великі літаки.

Як уже повідомлялось, чиновника одного з управлінь РОДА можуть притягнути до відповідальності через збитки на 1,6 млн грн завдані державі. Пов’язано це з реконструкцією руліжної доріжки аеропорту, яку в 2016 році мали розширити, аби надати змогу великим літакам (типу того ж таки Boeing 737-700 NG – а в ньому 149 місць) користуватися злітною смугою.

Тому фейк, який поширили в мережі, що нібито в Рівному приймуть 49 українців та 25 іноземців з Уханя, не тільки оманливий, а й просто неможливий. Історія для залякування: “Бо-Бо-Бо-Боїнг! Уууу!”

Усі ж, хто повірив і боявся настання епідемії коронавірусу на Рівненщині уже найближчим часом, можуть наразі подякувати згаданому чиновнику та підприємству “Стиль-Декор”, яка була виконавцем робіт. Першому – за службове недбальство (від 2 до 5 років обмеження волі), другому – за неякісний асфальт на летовищі