Сб. Чер 6th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Чати Мінцифри цілодобово консультують “бізнес на карантині”

На Буковині штрафують за дезінформацію у соцмережах

Через чати у Telegram (@diaGovernment_bot) та Viber (https://viber.com/dia_bot) МЦТ України здійснює консультування підприємців на час карантину.

Чат підтримки підприємців почав працювати ще в грудні 2019 року, проте зараз став актуальним і затребуваним. Адже карантинні заходи значно змінили звичне бізнес середовище України
Інфоресурс для підприємців працює цілодобово. Окрім складних питань тривалість обробки запитів складає до 15 хвилин.

Проте, перш ніж безпосередньо звертатись із запитаннями до чату підтримки, Мінцифри рекомендує ознайомитися із відповідями на найбільш поширені запитання. Зокрема, як бізнесу регулювати трудові відносини з працівниками та підтримка платників податку під час карантину.

28 лютого 2020 року Міністерство цифрової трансформації планує презентувати онлайн-платформу для підприємців малого та середнього бізнесу “Дія. Бізнес”.

Ця платформа міститиме каталог бізнес-ідей зі зручними шаблонами, перелік усіх необхідних юридичних документів для відкриття бізнесу, різноманітні бізнес кейси, а також довідник від провідних компаній України. Додаток “Дія. Бізнес” стане переліком сервісів і програм підтримки підприємців на одній вебсторінці.

Про це повідомляє ukrinform.ua.