Нд. Січ 29th, 2023

Спецкор

Головні новини України

“Чесно” про 5 мажоритарників Рівненщини

У Верховний Раді 9-го скликання Рівненщину представляють 4 “слуги народу” та один самовисуванець. Двоє рівненських мажоритарників зуміли здобути всеукраїнську скандальну славу.

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що депутат від округу №153 Роман Іванісов приховав свою судимість за групове зґвалтування та зазначив неправдиві дані щодо вищої освіти. Через це його виключили з фракції “Слуга народу”, і в останній пленарний місяць нардеп зник зі стін парламенту. А мажоритарник від округу №156 Сергій Литвиненко став першим “новим парламентарем-кнопкодавом”.

На старті політичної кар’єри з мандатом народного депутата рівненські мажоритарники не гребують давніми методами “гречкосійства” на округах. На дітях і благодійній допомозі вже пропіарилися троє представників партії “Слуга народу” та самовисуванець Віктор М’ялик. 

У законотворчій роботі найактивнішими мажоритарниками Рівненщини минулого року були Олександр Аліксійчук, Сергій Литвиненко та Олександр Ковальчук. У середньому поправки, подані рівненськими нардепами, здобули підтримку на рівні 16%. Це 17-те місце серед мажоритарників з усіх областей України.

Читати більше на “Чесно“.