Вт. Лип 7th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Чиновники області вивчатимуть проблематику “ярмарку на Шевченка”

Чиновники області вивчатимуть проблематику "ярмарку на Шевченка"

У другий день червня, під стіни Рівненської ОДА, прийшли підприємці з “ярмарку на Шевченка”. Люди вимагали у обласних чиновників розібратися у ситуації із забороною відновлення торгівлі на вулиці Шевченка.

До активістів вийшли Сергій Подолін та Ігор Тимошенко. Разом з ініціативою групою обласні чиновники обговорили можливі шляхи вирішення проблеми.

Позиція Рівненської ОДА – сприяти у роботі легального бізнесу. Водночас, Рівненська міська рада – це орган місцевого самоврядування, який має право приймати рішення на своїй території. Також не потрібно забувати, що на сьогодні Рівненщина у числі тих областей, де зберігається високий рівень захворювання на коронанавірус. Тому усе це потрібно враховувати під час прийняття рішень, не порушуючи норм чинного законодавства, – зазначив Сергій Подолін, перший заступник голови ОДА.

Також, ГУ Держпродспроживслужби у Рівненській області отримало доручення обстежити цю частину ринку. У свою чергу, підприємці “ярмарку на Шевченка” мають підготувати усі дозвільні документи щодо діяльності.

Про це повідомляє ресурс 0362.ua.