Чт. Чер 8th, 2023

Спецкор

Головні новини України

ДФРР затвердив фінансування 13 об’єктів Рівненщини на 2020 рік

Комісія при Кабміні погодила фінансування проєктів, які запропонувала Рівненська ОДА.

Нещодавно відбулося засідання Комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проєктів при Мінрегіоні. Так, у 2020 році 13 проєктів в області будуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, – розповіла заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

Серед них 5 об’єктів, які планують збудувати в рамках президентської програми “Велике будівництво”. Це спортивні споруди в Дубровиці, Сарнах, Дубно та Костополі, а також дошкільний навчальний заклад в Березному.

Ще два проєкти, що будуть завершені в 2020 році – це очисні споруди в Березному та реконструкція будівлі наукової бібліотеки у Рівному.

Шість об’єктів є перехідними. Це будівництво спортивного комплексу на Макарова та дитсадка у Рівному, спортзали у Здолбунові, басейну в Костополі, школи у селі Цепцевичі Сарненського району та садочка у Сарнах.

Загальна сума фінансування на реалізацію проєктів становить понад 301 мільйон гривень. Сюди входять кошти ДФРР та співфінансування з місцевих бюджетів.