Нд. Кві 21st, 2024

Спецкор

Головні новини України

До кінця березня у Києві триватиме карантин

З 12 березня у Києві у рамках карантинних заходів запроваджують дистанційне навчання в закладах загальної та вищої освіти. Усі кінотеатри скасують сеанси, а в торгових центрах буде проводитися посилений контроль, чергуватимуть санітарні лікарі.

У Києві до кінця березня 2020 року будуть діяти наступні обмеження:

  1. Щоб запобігати поширенню COVID-19, в школах та вишах Києва з 12 березня впроваджують дистанційне навчання. Також навчання буде тимчасово призупинено у спортивних та мистецьких школах й дитячих садочках столиці.
  2. Масові заходи у Києві обмежуються. Це стосується конференцій, концертів та інших заходів. Кінотеатри скасують сеанси, розважальні центри також закриються. У торговельних центрах буде також посилений контроль, там чергуватимуть санітарні лікарі.
  3. Громадський транспорт поки працюватиме у звичайному режимі. Транспорт будуть обробляти дезінфекційними засобами.

Київ, 2025 рік. Вже п’ять років місто на карантині через коронавірус. Усі під’їзди до Києва контролюють військові у захисних скафандрах. У кінці 2020 року, коли перестали працювати 3G, Uber Eats та Glovo – у місті почалася паніка та безлади. Уряд та Верховну Ради України перенесено у Бучу (бо Буча є… ну ви зрозуміли). Віталій Кличко вирішує залишитися, але у ролі Князя Київського Віталія (Сильного).Над Києвом будується великий скляний купол, який огородить столицю від руйнівного вірусу. У місті побільшало вуличних банд – кожна контролює свій район. Інтернтету немає, по телебаченню показують тільки новини, де розповідають як світ за межами Києва мре від коронавірусу. – таку антиутопічна зав’язка для крутої комп’ютерної гри описали у Telegram-каналі “УП. Кляті питання”.

About Author