Пн. Тра 27th, 2024

Спецкор

Головні новини України

До кінця тижня із ринків можуть зняти карантинні обмеження

Розгляд питання про відкриття ринків відбудеться на найближчому засіданні уряду. Таке рішення схвалив Президент України Володимир Зеленський на традиційній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусу, що відбулася під його головуванням.

В Україні можуть зняти карантинні заборони із понад 280 критих продовольчих ринків. Продовольчі ринки, окрім забезпечення харчами українців, дають можливість збуту продукції малим фермерам.

Ми розуміємо, що є певна психологічна втома. COVID втомив не тільки українців. Оскільки продовольчі ринки надзвичайно важливі для виживання та харчування багатьох громадян, потрібно думати, як дати їм можливість працювати безпечно. Встановімо чіткі правила й давайте дозволимо їх відкрити. Треба вчитися жити й працювати у нових умовах, – наголосив Володимир Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль погодився, що питання відкриття ринків, механізму їхнього безпечного функціонування та чітких санкцій за недотримання правил потрібно розглянути вже в середу, щоб почати відкривати ринки до кінця цього тижня.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

About Author