Вт. Жов 19th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Дубенчанин повернувся із полону в ОРДЛО

Житель Рівненщини, Валентин Можаєв з 2016 року перебував у полоні сепаратистів. Вчора його було звільнено разом з іншими бранцями ОРДЛО.

Валентина Можаєв, що мешкав у Дубенському районі, затримало так зване Міністерство Держбезпеки терористичної організації “ЛНР”, а потім змусили чоловіка визнати себе шпигуном СБУ. Під тиском він говорив те, що було потрібно терористам. Нібито Валентина “завербувала” СБУ та присвоїли йому псевдо – “Архип”. А перед цим начебто його затримала дубенська поліція за розпивання спиртних напоїв та ухиляння від військової служби.

На камеру житель Рівненщини зізнається, що справді його завербували – такий собі майор СБУ Петро Васильович Звягінцев давав йому вказівки. Та тут виникають великі сумніви, адже в СБУ взагалі не знають про майора Звягінцева, окрім цього, в поліції також запевнили, що ні до якої відповідальності чоловік, що на відео, не притягувався.

Даний громадянин поліцією не затримувався і не розшукувався, – зазначає Галина Сернівка, начальник відділу комунікації поліції Рівненської області.

В СБУ здивовані заявою Валентина Можаєва та сепаратистів. Як зазначила прес-секретар СБУ в Рівненській області Інна Ілючок, співробітника на прізвище Звягінцев в них немає.

Мати Валентина розповіла, що її син вирушив 30 червня у Росію на заробітки. А останнім часом в нього були негаразди із дружиною. Батьки впевнені, що Валентин опинився у полоні російсько-терористичних формувань і тепер його використовують проти України.

Як зазначає depo.ua, затримані на окупованій території Донбасу громадяни, звинувачені у співпраці з українськими військовослужбовцями, переходять в статус полонених і в подальшому можуть потрапити в списки на обмін.

Правоохоронці радять уникати поїздок до Російської Федерації, щоб не потрапляти у подібні ситуації.

Про це повідомляє  ЧаРівне.