Ср. Гру 8th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Двоє жителів Рівненщини постраждали від гадюк

Станом на вчора, 06 липня, двоє жителів з Корецького та Зарічненського районів шпиталізовано до місцевих лікарень з діагнозом укус гадюки.

Відтак до реанімаційного відділення Корецької ЦРЛ шпиталізовано громадянку 2001 року народження. Також в стані середньої важкості,до реанімації Зарічненської ЦРЛ потрапив громадянин 1984 року народження.

Рятувальники закликають жителів області бути максимально обережними під час відпочинку у лісі. Також у пресслужбі ГУ ДСНС нагадали першу допомогу при укусі змії:

  • У перші хвилини після укусу варто спробувати відсмоктати частину отрути з рани. Кров’янисту рідину, що відсмоктується, треба відразу ж спльовувати. Відсмоктування не можуть робити люди, у яких у роті є язви та ранки.
  • Із підручних матеріалів на уражену кінцівку накладають шину і вживають заходів для екстреного транспортування потерпілого в лікувальну установу.
  • Під час транспортування на місце укусу рекомендується класти холод, давати якомога більшу кількість рідини, щоб зменшити концентрацію отрути в організмі та сприяти його виділенню із сечею.
  • Якщо є шприц і ліки для ін’єкцій, то найбільш радикальним методом лікування буде миттєве введення протиотрутної сироватки, а також серцево-судинних засобів.