Нд. Кві 21st, 2024

Спецкор

Головні новини України

“Go-A” представить Україну у Роттердамі

Євробачення 2020. Фінал. Київ, Україна.

Музична формація “Go-A” здобули перемогу в фіналі національного відбору на міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2020. Їхня пісня «Solovey» отримала найбільше балів за підсумками голосування глядачів і суддів. “Go-A” одержали 6 балів від суддів та 6 балів від глядачів

Музика – це лише привід нагадати про себе. Ось перед нами на сцені стоїть нинішня Україна! Чорна від смутку і червона од крові. Стоїть у тих самих кольорах, які так ненависні нашим людожерам-сусідам. І співає так, як співали наші бабусі і наші пра-пра-пра… Ті, що одвіку жили на цій прекрасній землі. І кожна нота сопілочки, і кожний удар барабана, і кожна інтонація співачки, і кожне слово, і поетичний образ – це все звідти – з нашої історії. Так, це ми – подобається комусь чи ні. – пише Анатолій Матвійчук, у своє Facebook.

Коли тільки створили цей гурт й записали перші пісні, писав багато листів на фестивалі, посилав записи, домовлявся, спамив. Й найчастіша відповідь від організаторів фестивалю – “не формат”, “на вас не прийдуть люди”.
Радію що країна потроху змінюється й неформат стає форматом. – пише Володимир Шолохов у мережі Facebook.

About Author