Ср. Бер 22nd, 2023

Спецкор

Головні новини України

Галерея “Євро-Арт” повертається з карантину

Рівненська галерея “Євро-Арт” вже 3 червня знову відкриє свої двері для поціновувачів мистецтва. Проте працюватиме без екскурсій та велелюдних презентацій.

У галереї зазначили, що попри офіційний дозвіл працювати з 11 травня, не поспішали із відкриттям, бо ж, насамперед, дбають про безпеку та здоров’я як відвідувачів, так і команди галереї.

…ми повні сил, енергії і нових ідей. Бо сприйняли цей картин по-філософськи і вирішили, що це може бути золотим часом змін на краще та ще більшого нашого росту. Адже, після спаду завжди є підйом, а розвиток не можливий без страждання та переосмислення)) – пише Юлія Савуляк у соцмережі Facebook.

Вже незабаром “Євро-Арт” презентує містянам нові прекрасні експозиції. Також у галереї будуть дотримані усі чинні карантинні вимоги. Зокрема, проводитимуть постійну дезінфекцію, команда галереї працюватиме у захисних масках та рукавичках, проходячи температурний скринінг. Також у галереї будуть розміщені засоби дезінфекції рук.

…Сьогодні здається, що віртуальне спілкування, цифрові сервіси і вся ця віддалена комунікація досягли свого тріумфу… Але ж люди – істоти соціальні, ми не можемо виявляти емпатію на відстані. Будучи замкненими два з половиною місяці у віртуальному світі, наростає потреба бути частиною реальних подій. І саме мистецтво допоможе нам у цьому та надихне на нові звершення! – підкреслює Юлія Савуляк.

Про це пише Юлія Савуляк у соцмережі Facebook. Фото архівне, із сторінки арт-менеджерки “Євро-Арту” у соцмережі Facebook.