Вт. Жов 19th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Індивідуальні номерні знаки на Рівненщині замовили майже 200 водіїв

У Рівненській області за чотири роки знайшовся 191 “оригінальний” водій. Майже половина номерних знаків видана у 2019 році.

92 індивідуальних номерних знаків виготовили для водіїв за минулий рік, тому, як стверджують в Сервісному центрі МВС, попит на них явно зростає.

Серед індивідуальних номерних знаків, як повідомляють в ТСЦ МВС, часто замовляють комбінації з повторенням цифр (наприклад, чотири “сімки” або три “двійки”). Також часто замовляють знаки, оформлені латиницею: “AUDI”, “ANGEL”, “COFFEEMAN”, “VIP” тощо.

До речі, згадані номерні знаки – реально і зареєстровані в МВС.

Серед незвичних номерних знаків трапляться різноманітні кумедні назви (“ЛЯЛЬКА”, “НОМЕРИ”, “ВОЛГА”, “ДЄД”), відверто рекламні (“КОТЛИ”) та інші (“ДЕМБЕЛЬ”, “АЙБОЛІТ”, “СУПЕР”, “OPASNUY”).

У сервісному центрі нагадують, що такі номерні знаки на авто будуть дійсними лише на території України. Тому замовити їх можна лише в якості доповнення до “номерів” держзразка.

Щоб оформити такі знаки, слід вибрати комбінацію літер (кирилиця чи латиниця), цифр та (або) графічного елемента – від 3 до 8 символів. Звичайно, знаки, які носять дискримінаційний чи образливий характер, у МВС не видадуть.

До речі, замовити послуги в ТСЦ зараз стало простіше. В рамках “загальнонаціональної діджиталізації” більшість послуг стане доступна водіям онлайн – через електронний кабінет водія.