Пн. Січ 24th, 2022

Спецкор

Головні новини України

Ірина Баковецька організовує благодійний онлайн-концерт

Вже в цю неділю, 3 травня, письменниця та музикантка Ірина Баковецька буде читати-співати онлайн, щоб зібрати кошти на лікування для Руслани Наконечної. Працівниця Рівненської ОДА мужньо долає мієлодиспластичного синдром.

Онлайн-концерт окрім благодійної справи, дозволить насолодитися у цей карантинний час поезією сповненою духом Суренжу та енергією драйву від співу, голови РО НСПУ та солістки гурту “Суренж”, Ірини Баковецької-Рачковської.

Кілька років спілкуюся по роботі з цією чудовою світлою Жінкою і завжди захоплююся її чарівною посмішкою, добрим поглядом, привітністю до людей. Працюючи в обласній державній адміністрації, що вимагає відповідного характеру, жодного разу не бачила Руслану роздратованою, втомленою, виснаженою… Іноді у приймальні 505 кабінету, чекаючи своєї черги до Світлани Кирилівни, доводилося багато спілкуватися про особисте, навіть – наболіле… Тоді цінуються ті, хто може щиро поспівчувати, вислухати, підтримати добрим словом! Сьогодні Руслана чекає і нашої підтримки. На жаль, я не можу наразі організувати свій концерт, зібрати в залі людей і пройтися серед аудиторії для збору пожертви. Проте, хвороба не чекає завершення карантину, а гроші потрібні терміново! – пише Ірина Баковецька на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Про це повідомляє Ірина Баковецька на своїй сторінці у соцмережі Facebook.