Пн. Січ 24th, 2022

Спецкор

Головні новини України

Каньє Уест розповів, яким він хоче бути президентом США

43-річний репер Каньє Уест говорив, що планує балотуватися в президенти в 2024 році, але в День незалежності США 4 липня несподівано написав в “Твіттері”, що може поборотися за Білий дім і на найближчих виборах в листопаді.

Багато хто визнав його слова жартом або рекламним ходом для розкрутки нового альбому. Уест запевняє, що це не так.

Поки серед відомих людей його прихильниками назвали себе тільки дружина Кім Кардашьян і бізнесмен Ілон Маск. Дональд Трамп висловився про ініціативу музиканта доброзичливо.

За визнанням Уеста, його кращі радники – це дружина Кім Кардашьян та Ілон Маск. В інтерв’ю Forbes Уест заявив, що вважає оптимальною управлінською моделлю королівство Ваканду з фільму “Чорна пантера”.

Я назвав би Ваканду найкращим прикладом того, як я і моя команда мають намір відчувати себе в Білому домі, – сказав він.

Сюжет картини обертається навколо придуманої африканської країни, ізольованих від зовнішнього світу і нагадує пристроєм теократичну монархію.

На тлі погіршення відносин США і КНР Уест говорив також про свою любов до Китаю.

Я люблю Китай. Він змінив моє життя. Він розширив моє бачення світу. Нинішня хвороба (мабуть, мається на увазі пандемія коронавируса – прим. Бі-бі-сі) – не вина Китаю і китайського народу. Вони теж діти Божі, – заявив він.

Уест впевнений, що перехворів Covid-19 ще в лютому, і називає вакцину від коронавируса “міткою нечистого”.

Вони хочуть вставити в нас чіпи і робити всякі штуки, щоб ми не змогли увійти у ворота раю, – заявив він.

Уест сказав, що покладе край поліцейського насильства, виступає проти смертної кари, абортів і хімічних компонентів “в наших дезодорантах і нашої зубній пасті”. З приводу податкової політики він не висловив певної думки.

“Я проведу дослідження за участю кращих експертів з тих, що служать Господу, і вийду з найкращим рішенням. Такий мій відповідь на всі питання, в яких я поки не розібрався”, – сказав він.

Уест і Трамп

Під час кампанії 2016 року Каньє Уест активно підтримував нинішнього главу Білого дому. У 2018 році він прийшов на зустріч з президентом в червоній бейсболці з написом “Зробимо Америку знову великою”. Тепер він говорить, що “зняв цю червону шапку”.

Все, що відбувається здається мені якоюсь беззмістовністю. Мені особливо не сподобалося, що він ховався в бункері, – сказав Уест.

Американські ЗМІ писали, що під час заворушень у Вашингтоні 30 червня Дональд Трамп за рекомендацією Секретної служби нібито спустився в бункер під Білим домом.

В інтерв’ю Forbes Уест закликав і Трампа, і його суперника, кандидата від демократів Джо Байдена “гідно попрощатися”. Однак аналітики зауважують, що його участь в кампанії було б вигідно Трампу, оскільки відтягнув би у Байдена голоси виборців-афроамериканців.

У недавньому інтерв’ю сайту RealClearPolitics Дональд Трамп назвав плани Уеста “цікавими” і побажав йому успіху в майбутньому.

Вона (передвиборча кампанія Уеста), очевидно, обмежиться декількома штатами, оскільки дедлайн пройшов. Але якщо він піде на це, вийде репетиція того, що може статися через чотири роки, – сказав Трамп.