Пт. Лют 23rd, 2024

Спецкор

Головні новини України

Ховати чи кремувати вирішують у Рівнераді

Міський голова Рівного Володимир Хомко створив тимчасову депутатську комісію, що вивчить можливість розширення кладовища “Нове”. До її складу увійшли Олександр Бабат, Богдан Гапяк та Ольга Криж.

Місяць тому очільник комунального підприємства “Спецкомбінат” Микола Володько заявив, що території вистачить на рік-півтора. Майже з усіх боків від кладовища побудоване житло і розширятися можна лише в напрямку міста за електропідстанцію.

Кількість поховань кожного місяця різна. Мені здається, це залежить і від погоди, ну і стану людей. Є в день по 5-6 поховань, є – по 14. День на день не виходить, кожного дня різна кількість, якщо брати місяць, то в нас є до 160-170 поховань. Де воно буде розширюватися і що буде далі – не знаємо ми. Буде щось, люди не залишаться без землі. – коментує Тетяна Баранчук, начальниця дільниці КП “Спецкомбінат – Ритуальна служба”.

Депутатка Рівнеради Ірина Пилипчук пропонує обговорити доцільність його подальшого розширення. На її думку, такі об’єкти шкідливі для екології і вирішенням ситуації може стати крематорій.

Зараз європейський інвестор взявся за будівництво крематорію у Дніпрі. Ця схема підійде й для Рівного, проте це питання варто ретельно вивчити і порадитися із містянами, – зазначає депутат Олександр Довжаниця.

Про “цвинтарні” роздуми Міськради повідомляє Суспільне мовлення України.

About Author