Пн. Тра 27th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Коронавірус міг потрапити в Рівне з Мілану

Жінку з Мілана ушпиталили до інфекційного відділення КНП “Центральна міська лікарня” РМР. Вона сама звернулася до лікарів через карантинний режим у Мілані.

За інформацією управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації, у пацієнтки дрібна висипка на руках. За її словами, у неї й раніше траплялися алергічні прояви. Температура тіла 37, 2 градуси.

Головний лікар відділення Галина Максимчук розповідає, що пацієнтка перебуває в боксі із окремим входом та санвузлом.

Це вже четверта пацієнтка, котру обстежують лікарі після прибуття з Китаю та Італії.

Загалом в інфекційному відділенні лікарні є 11 відремонтованих боксів, куди у разі необхідності можуть помістити пацієнтів з підозрою на коронавірус. У наявності 25 костюмів для медперсоналу, понад 100 одноразових халатів, респіраторів, окулярів.

Галина Максимчук стверджує, що медперсонал у відділенні підготовлений до роботи в екстремальних умовах.

– Я постійно розповідаю про нові накази, нововведення, рекомендації. Медикам дуже допоміг останній наказ МОЗу, де добре прописано симптоматику нового захворювання, – каже Галина Максимчук.

Наразі у відділенні облаштовують палату інтенсивної терапії. З міського бюджету на ці цілі виділено майже 1 млн грн. Триває ремонт, тендер на закупівлю апарату штучної вентиляції легень. Хворі на важку пневмонію після грипу теж потребують інтенсивної терапії, а що вже казати, коли насувається загроза коронавірусу, пояснює головний лікар.

Про це повідомляє видання “7 днів”.

About Author