Коронавірус уже дістався до Білорусі та Литви

Опубліковано: 28 Лютого 2020

У студента з Ірану, що навчається в Білоруському національному технічному університеті в Мінську виявили інфекцію. Пізніше медики підтвердили коронавірус.

Про перший випадок коронавірусу в Білорусі заявив міністр охорони здоров’я країни Владімір Каранік. Вуз уже перейшов на індивідуальне навчання.

За словами міністра, хлопця обстежували в одній із поліклінік Мінська. Під час огляду від хлопця жодних скарг на самопочуття не було.

– Медичних працівників збентежила невелика температура, 37,3 градуса, почервоніння в горлі. Його доставили в інфекційну лікарню, де взяли мазки і підтвердили наявність сімейства коронавірусів. Зараз ми уточнюємо, наскільки це епідеміологічний штам, – сказав Каранік.

Крім цього про перший зафіксований випадок коронавірусу повідомили в Литві.

Нагадаємо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що карантин у зв’язку із коронавірусом можуть оголосити тільки при реєстрації перших випадків в Україні.

Андрій Логащук

Читати наступну статтю

Поліція Рівненщини викрила контрабандну партію сигарет

Пт Лют 28 , 2020
Вчора, 27 лютого, близько 20 години поліція Дубровицького району спільно прикордонниками зупинили автомобіль громадянина Білорусі з контрабандою сигарет
Поліція Рівненщини викрила контрабандну партію сигарет