Ср. Гру 8th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Китай має довести свою непричетність до виникнення COVID-19

Пітер Наварро, радник Білого дому з питань торгівлі, у ефірі каналу Fox News заявив у неділю, що “Китай має обов’язок довести”, що лабораторія в Ухані не має ніякого відношення до спалаху коронавірусу.

На думку, Пітера Наварро, “найпростіше пояснення”, що саме з цієї лабораторії почалось розповсюдження вірусу, є “найбільш вірогідним”. Адже лабораторія знаходиться лише в кількох милях від першого епіцентру коронавірусу.

Також радник Білого дому, у ефірі каналу Fox News, розкритикував Китай за використання його впливу на ВООЗ для того, щоб приховати інформацію про вірус від світу.

Це був той момент, коли можна було не допустити поширення вірусу поза межі Уханю. Натомість, п’ять мільйонів китайців залишили Ухань та поширили вірус світом. – підкреслив Пітер Наварро.

Радник також звинуватив Пекін в імпорті та надмірному накопиченні захисного обладнання: “Це залишило людей в Мілані, Нью-Йорку та деінде незахищеними, коли йдеться про знаряддя персонального захисту”.

Лабораторія в Ухані звинувачення у тому, що саме там був розроблений коронавірус, відкидає. Її віце-директор назвав ці закиди “теорією змови”.

Американські офіційні особи розслідують питання можливості походження коронавірусу з китайської лабораторії. Минулого тижня президент Трамп оголосив, що припинить фінансування ВООЗ то того часу, поки не буде проведене розслідування того, які кроки організація зробила, щоб зупинити пандемію. Трамп та його адміністрація звинувачують Китай та ВООЗ у недостатній прозорості у перші тижні спалаху коронавірусу.

Про це повідомляє Голос Америки.