Вт. Лип 7th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Літо у Рівному розпочалося із знесення МАФів

Літо у Рівному розпочалося із знесення МАФів

Літо у Рівному розпочалося зі знесення МАФів. Як було анонсовано раніше міськвладою, з перетину вулиць Шевченка та Сагайдачного почали прибирати кіоски.

Вже о 7 ранку на перехресті зібрались комунальники, поліція та представники громадського формування. Саме вони мають забезпечити демонтаж незаконно встановлених МАФів. За повідомленням журналістів Суспільного, також на місце зносу кіосків прийшли підприємці.

13 років стояв кіоск із хлібом, 10 хвилин – і нема. Двоє людей без роботи. Кажуть, що тут дорога буде, але ні плану, нічого не показують, все на словах, – каже підприємець Анатолій Голуб, чий хлібний кіоск прибрали.

Нещодавно журналістам “ЧаРівне”, підприємці пояснювали, що торгують із транспортних засобів, сплачуючи усі податки, а також забезпечивши працівникам офіційне працевлаштування. Їм лише не вистачало для повного переліку документів паспорта-прив’язки. Проте останній вони не могли отримати “з незрозумілих причин”.

Наразі розібратись із цими спорудами комісія при Рівнераді доручила заступнику мера Віталію Герману. Хоча підприємці кажуть, що звертались до влади із проханням отримати альтернативне місце для торгівлі, однак, це нічим не закінчилось.

Про це повідомляє suspilne.media.