Любов Романюк очолила управління культури і туризму Рівненської ОДА

Опубліковано: 14 Лютого 2020

Сьогодні, 14 лютого 2020 року, керівницею управління культури і туризму РОДА призначили Любов Романюк. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

Любов Романюк перемогла в конкурсі на цю посаду ще в січні 2020 року. Проте призначили її тільки 14 лютого – за результатами співбесіди та після спецперевірки.

Любов Романюк наразі є депутатом Рівнеради, до якої пройшла за списками політичної партії “Громадський контроль”. Двічі була помічником народного депутата Юрія Вознюка (7-8 скликання).

Депутатський звіт Любові Романюк – відео ТРК Ритм

Романюк закінчила РІС КСУ за спеціальністю “міжнародна інформація”, працювала журналісткою та редактором у різних виданнях, серед яких: “Рівне-Ракурс”, “Вісник ДП “ПрикарпатЗахідтранс”, “Рівненська правда” та інших. Членкиня національної спілки журналістів.

Крім іншого Любов Романюк активно займається громадською діяльністю, регулярно організавує мистецькі, благодійні акції. а також видала у співавторстві декілька книг та авторську збірку поезії.

Любов Романюк змінила на посаді Ярослава Мельника, який в грудні минулого року пішов у відставку після 19 років роботи. За його словами, написав заяву самостійно, тому що довго працює в цій галузі, але “слід давати дорогу молодим”.


Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської ОДА очолить Олександр Поліщук, який переміг у відповідному конкурсі. До цього він обіймав посаду радника голови ОДА Віталія Коваля.

Олександр Поліщук, ексрадник голови ОДА
Олександр Поліщук, ексрадник голови ОДА

Андрій Логащук

Читати наступну статтю

На Рівненщині повернули 87 млн грн сплаченого ПДВ

Пт Лют 14 , 2020
Головне управління ДПС Рівненщини повідомило, що в січні цього року підприємці задекларували 57,4 млн грн відшкодувань ПДВ
На Рівненщині повернули 87 млн грн сплаченого ПДВ