Вт. Жов 19th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Луцького терориста Максима Кривоша могла зламати смерть матері у 2013 році – ЗМІ

Луцького терориста Максима Кривоша могла зламати смерть матері у 2013 році - ЗМІ

Про це повідомляє Klymenko Time. Стали відомі деякі інші подробиці біографії терориста з Луцького автобуса.

Каталізатором до переходу луцького терориста Максима Кривоша до лівих ідей, написання книги та підготовки теракту могла стати загибель його матері в 2013 році у великій автокатастрофі.

За інформацією з відкритих джерел, як з’ясували журналісти, за адресою реєстрації Максима живе ще декілька людей: брат Богдан та батько Степан. Раніше там жила його мати, Кривошей Надія Денисівна, 8 березня 1954 року народження.

На сайті для пошуку роботи журналісти знайшли інформацію про те, що його брат має інвалідність 3 групи. Згадується також стаття 2013-го року про те, що якась Кривошей Надія Денисівна 1954 р. н. з міста Луцьк загинула в результаті масштабного ДТП на автодорозі Доманово-Ковель.

Через 4 місяці після трагедії, в листопаді, Максим Кривош подав заявку на реєстрацію торгової марки “Я можу”, після чого почалася його активна діяльність.

У 2014 році виходить книга “Філософія злочинця” авторства майбутнього терориста, в якій він розповідає про себе, про минуле та про своє ставлення до держави.

При цьому міг зіграти роль і фактор Майдану, протестів та подальшої військової агресії РФ на сході та півдні Україні. Після згаданих подій в Україні розжитися зброєю будь-якого типу і калібру стало легше.

При цьому сім’я, за припущенням журналістів, жила в скруті. Брат-інвалід, батько-пенсіонер (вчений з досягненнями при СРСР).

Загалом, травма від загибелі матері, події навколо та умови життя, за припущенням журналістів, могли спонукати до злочинних дій чоловіка і з без того нестійкою психікою.