Маски на Рівненщині продають здебільшого місцеві аптечні мережі

Опубліковано: 26 Березня 2020

З 13 березня на Рівненщині проводиться моніторинг аптечної мережі області, за дорученням РОДА. Його здійснює Держслужби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області.

За результатами моніторингу було виявлено, що деякі аптечні мережі, центри яких знаходяться у Києві, Львові, Запоріжжі, Дніпрі, майже не завозять в Рівненську область засобів індивідуального захисту (масок, респіраторів) та антисептиків.

Натомість рівненські аптечні мережі працюють можна сказати, “понад людські зусилля”, стараючись забезпечити рівнян необхідними засобами. Також допомагають сусіди-волиняни. Шановні “нерівненські” мережі? Вся продукція Вами реалізовується в базових регіонах? То для чого відкривали аптеки на Рівненщині??? – пише Сергій Лебідь, очільник Держслужби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області, на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Про це повідомляє “0362.ua”.

Берислава Сова

Читати наступну статтю

У Рівному судитимуть 19-річну матір за ймовірне побиття немовляти

Чт Бер 26 , 2020
Жінці, яка у кімнаті гуртожитку замкнула свого новонародженого сина, повідомили про підозру, а кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України скерували до суду
У Рівному судитимуть 19-річну матір за ймовірне побиття немовляти