Нд. Чер 23rd, 2024

Спецкор

Головні новини України

Молитвою та дзвонами протистоїть вірусу ПЦУ на Рівненщині

Архієпископ Рівненський і Острозький ПЦУ Іларіон благословив у всіх храмах та монастирях Рівненської єпархії, кожного дня протягом карантину, ударяти в дзвони протягом 15 хвилин у зручний час.

Український народ зараз проходить випробовування пандемією коронавірусу, яка паралізувала весь світ. Кожен день може коштувати сотень людських життів. Не маємо права чекати масового зараження і ми. Саме тому в Україні введено загальнонаціональний карантин.

Також Архієпископ Іларіон закликав усіх до молитви проти пошесті згубної, тобто епідемії:

Закликаю вас, всечесні отці, дорогі браття і сестри, словами апостола і євангелиста Луки «завжди молитися і не занепадати духом» (Лк. 18, 1). Будьмо свідомими того, що все відбувається з волі Божої. Нам посилається таке випробування, і ми маємо гідно його подолати.

Текст молитва під час пошесті згубної (епідемії) є таким:

Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей. Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх. Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь.

Про це повідомляє прес-служба ПЦУ Рівненської єпархії.

About Author