Моніторинг діяльності нардепів з Рівненщини: Олександр Аліксійчук

Опубліковано: 18 Березня 2020

ГМ “ОПОРА” промоніторила діяльність трьох нардепів від Рівненщини: Олександра Ковальчука, Олександра Аліксійчука та Сергія Литвиненка.

Скільки законопроектів, поправок та запитів депутатами подано, як голосували у парламенті та як відвідували комітети: про все це і не тільки читайте у аналітичному звіті Опори.

Нагадаємо, раніше ми вже писали про моніторинг діяльності нардепа Олександра Ковальчука.

Нардеп Олександр Аліксійчук

Олександр Аліксійчук впродовж 1-2 сесії роботи Верховної Ради України IX скликання досить активно проявив себе як законотворець, а також був активним у виборчому окрузі та взаємодіяв з виборцями. Депутат долучився до розробки 16 законопроєктів, що є найбільшим показником серед інших депутатів-мажоритарників Рівненщини.

4 ініційованих законопроєкти стосувались сфери відання комітету, у якому працює народний депутат та ще 1 ініційований законопроєкт стосувався проблем округу. Щодо відвідуваності парламенту та участі у голосуваннях, то Олександр Аліксійчук був присутнім у 97% голосувань.

Депутат активно працює в окрузі: здійснив туди  22 візити та провів 3 особистих прийоми громадян. Впродовж 5 місяців роботи в парламенті найбільше приділяє увагу питанню врегулювання ринку землі, а також врегулюванню питань наповнення територіальних дорожніх фондів, що очевидно пов’язано із участю у відповідному парламентському комітеті.

Про депутата Аліксійчука

Олександр Аліксійчук був обраний по 154 територіальному виборчому округу з центром у місті обласного значення Дубно. Також до округу входять: Дубенський, Млинівський, Демидівський, Радивилівський та Здолбунівський райони. На позачергових виборах народних депутатів України у 2019 році отримав 36,01 % підтримки виборців, суб’єктом висування була політична партія «Слуга Народу». У стінах парламенту Олександр Аліксійчук працює у Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, окрім цього займає посаду Голови підкомітету з питань захисту інвестицій в об’єкти будівництва. На момент обрання депутатом був фізичною особою-підприємцем.

Участь Аліксійчука в роботі парламенту

За звітній період, а саме впродовж 1-2 сесії роботи Верховної Ради України, Олександр Аліксійчук активно працював над розробкою законопроєктів. Так, за 5 місяців роботи депутат долучився до напрацювання та подачі до парламенту 16 законопроєктів. Варто зазначити, що 4 напрацьованих законопроєкти стосувались сфери відання комітету, в якому працює депутат та ще 1 стосувався проблем округу. Однак, наразі жоден із них не став чинним.

Народний обранець подав 96 правок до законопроєктів, 2 з яких було враховано повністю, 2 -враховано частково та 2 – враховано редакційно.

У парламенті Олександр Аліксійчук виступав лише 1 раз.

Моніторинг діяльності нардепів з Рівненщини: Олександр Аліксійчук

Депутат був співавтором проєкту Постанови “Про проведення парламентських слухань на тему: “Захист інвестицій в житлову нерухомість та шляхи вирішення проблем постраждалих інвесторів”.

Щодо вирішення проблем округу, то Олександр Аліксійчук подав 3 депутатських запити, які стосуються проблем округу. Варто зазначити, що загалом депутат подав 6 запитів.

Голосування та дисципліна

Депутат взяв участь у 97% голосувань в парламенті.

У 45,1% випадків Олександр Аліксійчук голосував “за”, ще у 40,9% випадків утримувався від голосування, у 3,1 % випадків голосував “проти” та у 3,1% був відсутній на голосуваннях.

Згідно даних сайту «Вони голосують для тебе» Олександр Аліксійчук був присутнім на 97% голосувань, що є досить високим показником. Також  депутат у 16% голосує проти лінії фракції. Окрім цього, депутат майже не пропускає засідання комітету у якому працює. Так, з 22 засідань він був присутній на 20.

Моніторинг діяльності нардепів з Рівненщини: Олександр Аліксійчук

Робота в окрузі

Впродовж 5 місяців роботи у Верховній Раді України Олександр Аліксійчук здійснив 22 візити в округ, де проводив зустрічі з мешканцями, представниками органів місцевого самоврядування та давав інтерв’ю місцевим ЗМІ. Окрім цього, депутат брав участь у роботі органів місцевого самоврядування та провів 3 особистих прийоми громадян.

Так, для прикладу 25 вересня 2019 року депутат провів зустріч  з головами ОТГ Радивилівщини, з представниками державних підприємств та медичних закладів. Того ж дня дав інтерв’ю місцевому ЗМІ “Дзеркало +”.

Моніторинг діяльності нардепів з Рівненщини: Олександр Аліксійчук

27 вересня взяв участь у публічному заході, який був присвячений 85-річчю музейної справи на Дубенщині. Також поспілкувався з журналістами “Інформаційного порталу Дубно” та відвідав Дубенську гімназію № 2.

Моніторинг діяльності нардепів з Рівненщини: Олександр Аліксійчук

21 жовтня Олександр Аліксійчук провів особистий прийом виборців у місті Здолбунів, а також поспілкувався з представниками медичної сфери Здолбунівщини.

Моніторинг діяльності нардепів з Рівненщини: Олександр Аліксійчук

22 жовтня депутат взяв участь у роботі органу місцевого самоврядування, а саме Дубенської міської ради, де обговорювали проблему забруднення річки Іква. Також Олександр Аліксійчук відвідав Дубенську школу-інтернат та Дубенську школу №7.

Моніторинг діяльності нардепів з Рівненщини: Олександр Аліксійчук

Також варто зазначити, що депутат активно веде свою Facebook сторінку та систематично інформує виборців про свою роботу.

Андрій Логащук

Читати наступну статтю

5 вулиць Рівного залишаться без води

Ср Бер 18 , 2020
Сьогодні з 10:00, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, "Рівнеоблводоканал" тимчасово припинив водопостачання на п'яти вулицях обласного центру.
4 вулиці Рівного залишаться без води