Пн. Гру 11th, 2023

Спецкор

Головні новини України

На Березнівщині слідчі вилучили “сонячне каміння”

Слідчі СУ ГУНП в Рівненській області 10 березня провели обшук у одному із приватних помешкань на території Березнівського району. У результаті якого виявили та вилучили каміння бурштину.

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництва у кримінальному провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 345, ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 342, ч. 2 ст. 343, ч. 2 ст. 240 КК України (за фактами вчинення опору та погроз насильством працівникам правоохоронного органу, незаконного видобування корисних копалин – бурштину, а також незаконного поводження зі зброєю).

Також, слідчим за погодженням із прокурором слідчому судді Рівненського міського суду скеровано клопотання про арешт вилученого сонячного каменю, з метою його подальшого дослідження у кримінальному провадженні та проведення відповідної судової експертизи.

У вказаному кримінальному провадженні на даний час трьом особам уже повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 345, ч. 2 ст. 342 КК України, та вживаються заходи з метою встановлення та притягнення до визначеної законом відповідальності інших осіб, причетних до здійснення незаконної діяльності по видобутку і реалізації бурштину-сирцю. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

About Author