Сб. Чер 6th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

На Рівненщині 1400 жителів захворіли на коронавірусну інфекцію

На Рівненщині 1400 жителів захворіли на коронавірусну інфекцію

Станом на ранок суботи, 23 травня, на Рівненщині зафіксовано 32 нових випадки захворювання на COVID-19. У роботі обласного лабораторного центру та обласного ЦГЗ залишаються 638 зразків. Від початку проведення тестувань у Рівненській області зафіксовано 1400 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

Друзі! Поставтеся із максимальною відповідальністю до карантинних обмежень! Сьогодні не час ризикувати життями ваших близьких та рідних. Мудрості всім та міцного здоров’я. – наголошує Віталій Коваль.

Територіальний розподіл нових хворих на коронавірусну інфекцію, віком від 2 до 70 років, є наступним:

  • м. Рівне – 10 хворих;
  • Рокитнівський район – 4 (с.Березове – 2, с.Єльне – 1, смт Рокитне – 1);
  • Рівненський район – 4 (с.Городок – 2, с.Шпанів – 1, с.Олександрія – 1);
  • Сарненський район – 2 хворих (с.Тріскині, с.Довге).
  • також COVID-19 зафіксовано ще у 12 співробітників та підопічних комунального закладу “Здолбунівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів” (віком від 36 до 83 років).

Через спалах у Здолбунівському будинку-інтернаті сьогодні з 9 ранку встановлено контрольно-пропускний пункт на в’їзді/виїзді на територію закладу.

115 хворих жителів Рівненщини знаходяться в інфекційних та перепрофільованих відділеннях. З них 27 пацієнтів перебувають у важкому стані. У реанімації знаходиться 15 осіб, в тому числі 3 підключені до ШВЛ.

На жаль, через ускладнення, викликані коронавірусом, померла 31 особа. Із життя пішла 72-річна мешканка Здолбунова, яка лікувалась від COVID-19 у Рівненській ЦМЛ. – зазначає Віталій Коваль.

Про це повідомляє цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА.