Пн. Січ 24th, 2022

Спецкор

Головні новини України

На Рівненщині надійшло 1189 заяв на уточнення даних водіїв та авто

З початку роботи застосунку “Дія” 1189 заяв на уточнення даних надійшло до регіонального сервісного центру МВС Рівненщини від громадян.

З моменту презентації у лютому застосунку “Дія” та  послуги з верифікації даних в Електронному кабінеті водія, до сервісних центрів МВС надходили питання, що стосуються невдалих спроб користувачів провести уточнення даних в Електронному кабінеті водія.

Лише до регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області надійшло 1189 заяв на уточнення даних (всього в Україні надійшло 145000 таких заяв).

Статистична кожна третя верифікація даних посвідчення водія та кожна четверта верифікація даних свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу – успішні.

Основні причини відмов у верифікації, за інформацією РСЦ МВС:

  • некоректне заповнення заяву на верифікацію (невірно заповнені необхідні поля, неякісні сканкопії або файли не тих документів);
  • намагання верифікувати підроблений документ;
  • інформація в документах, що не співпадає з даними в державних реєстрах (наприклад, зміна прізвища/місця реєстрації при відсутності нового посвідчення водія та/або свідоцтва про реєстрацію ТЗ);
  • відсутність документа заявника, що потребує верифікації, в державному реєстрі (наприклад, окремих документів, виданих до 2013 року);
  • подача документів іншої особи (наприклад, спроба з власного електронного кабінету водія верифікувати дані для дружини).

Якщо причина відмови у верифікації даних відноситься до однієї з перелічених причин, у РСЦ МВС радять звернутися до будь-якого сервісного центру МВС, контакти яких можна знайти за на сайті РСЦ МВС.