Вт. Чер 2nd, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

На Рівненщині штрафують порушників умов карантину та самоізоляції

На Рівненщині штрафують порушників умов карантину та самоізоляції

У зв’язку із загрозою поширення коронавірусу в Україні введений режим надзвичайної ситуації. У всіх районах та містах Рівненщини закриті розважальні заклади, школи та дитячі сади.

Працюють лише продуктові магазини, аптеки, АЗС, пошти та банки. Припинено пасажирське сполучення.

Слід зауважити, що в місті Рівне користування громадським транспортом вирішили не обмежувати – таке рішення прийняли на сесії міської ради 26 березня.

Є люди, які нехтують умовами карантину та продовжують вести свій бізнес. На кол-центр Рівненської ОДА також поступає інформація про людей, які порушують умови самоізоляції. Нагадую, заробітчани та інші жителі області, які повернуся із-за кордону, зобов’язані дотримуватися карантинного режиму, розписки про це вони надали Держприкордонслужбі. Це потрібно, щоб убезпечити себе та близьких. Самоізоляція полягає у тому, що упродовж щонайменше 14 днів потрібно уникати будь-яких контактів, – розповів заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Нагадаємо, що за порушення правил карантину введені штрафи – від 17 до 34 тисяч гривень. У полі зору поліції також люди, які повернулися із-за кордону. З ними проводяться профілактичні бесіди.

Як розповіли в поліції Рівненської області до них надійшло 260 повідомлень щодо порушення встановлених обмежень у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19. Із них за 99 фактами поліцейські спільно з інспекторами патрульної поліції склали адміністративні протоколи за статтею 44-3 КУпАП.

Матеріали скеровані до суду, а з порушниками проведена додаткова профілактична бесіда.

Наразі, станом на ранок 27 березня, як повідомляє оперативний штаб РОДА, на Рівненщині зареєстровано 9 випадків коронавірусу, один з яких – летальний.