Ср. Кві 17th, 2024

Спецкор

Головні новини України

На Рівненщині визначили чемпіонів з армспорту

В приміщенні комунального закладу “Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” Рівненської обласної ради відбулися змагання з армспорту спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту Рівненської області.

Вони проходили в рамках відкритого чемпіонату Рівненської області з армспорту серед молоді 1999-2001 рр.н., юніорів та юніорок 2002 р.н. і молодших.
Загальне керівництво проведенням фестивалю здійснювало управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації, Рівненський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації “Українська Федерація армспорту”, КЗ ОЦФЗН “Спорт для всіх” Рівненської облради.

Всі атлети-ветерани змагалися як правою так і лівою руками. Тому боротьба серед них виявилася досить напруженою. Зрештою, переможцем у ваговій категорії до 85 кг став Анатолій Пастушенко. Друге місце виборов Володимир Несенчук, третє – Іван Давидюк.
У ваговій категорії понад 85 кг перше місце посів Микола Трофимчук. Його основний конкурент, Сергій Вальковець, змушений був задовольнитися сріблом.

Переможці та призери отримали дипломи від КЗ ОЦФЗН “Спорт для всіх” Рівненської облради та призи від Відділення НОК України у Рівненській області, котрі вручав Заслужений майстер спорту України з армспорту Олег Жох.

Про це повідомляє новинний ресурс “0362.ua”.

About Author