Ср. Жов 28th, 2020

Спецкор

Головні новини України

На Рівненщині з’явиться Городоцька і Здовбицька ОТГ

На Рівненщині з'явиться Городоцька і Здовбицька ОТГ

На Рівненщині з’явиться ще дві ОТГ. Свої об’єднані територіальні громади отримають мешканці Городка та Здовбиці. Також, за оцінками Рівненської ОДА Городоцька і Здовбицька ОТГ будуть фінансово спроможними самостійно розвиватися.

Нагадаємо, що 5 березня 2020 року голова сільради та мешканці Городка прийшли під стіни Рівненської ОДА, адже були проти приєднання до Рівненської ОТГ. Тоді до учасників мирного віче вийшов Ігор Тимошенко, запевнивши мітингувальників, що їх питання буде ретельно вивчене та вирішене у найкоротші строки.

Із січня по квітень цього року Городоцька громада опрацювала всі необхідні документи та пройшла відповідні процедури (громадські обговорення, робочі групи) для створення ОТГ.

Наразі вже отримано всі необхідні юридичні висновки. Залишилося провести сесії трьох сільрад, які мають ухвалити рішення про входження до ОТГ. Після чого мають подати звернення до Рівненської ОДА про призначення ЦВК перших місцевих виборів. – зазначив Віталій Коваль.

У Здолбунівському районі наразі не створено жодної ОТГ. Хоча вже були проведені громадські слухання. На них Здолбунівська та Здовбицька громади заявили про бажання рухатися окремо. Така можливість самостійного розвитку передбачена останньою редакцією перспективного плану формування територій громад області.

Про це повідомляє голова Рівненської ОДА, Віталій Коваль, у соцмережі Facebook.