Пн. Тра 27th, 2024

Спецкор

Головні новини України

На Рівненській АЕС зафіксували спалах коронавірусу

На Рівненській АЕС зафіксували спалах коронавірусу

Про це повідомили сьогодні, 24 червня, на брифінгу в Рівненській ОДА. Тестуватимуть усіх працівник атомної станції.

На брифінгу, зокрема розповіли, що в Україні зафіксували друга хвиля захворювання на коронавірус. Разом з тим, перша хвиля у області теж ще не завершилася.

З 6 по 9 червня у Рівненській області відбулося різке зростання захворюваності. Як результат, Рівненщина залишається лідером в Україні за показниками захворюваності на коронавірус. 

Зазначається, вірус COVID-19 досі ще не вивчений, а усі прогнози щодо наукових інститутів – не справдилися.

Нових рішень щодо відновлення руху громадського транспорту не приймали жодні комісії. Відтак зміни допоки очікувати не варто. Проте завтра обласна комісія з ТЕБ і НС розгляне такий можливий варіант. Результат розгляду стане відомим завтра.

Наразі у Вараші спостеріагається дуже висока захворюваність на коронавірус на АЕС. Там вирішили проводити додаткові ПЛР-тестування працівникам. Про це особисто попросив листом сам генеральний директор ВП “Рівненська АЕС” Павло Павлишин.

Карантинні заходи триватимуть до 31 липня включно. Тому, як зазначили в ОДА, важливо дотримуватися дистанції та носити маски, адже до початку симптомів захворювання виділення збудника людиною максимальне. Якщо хворий у масці, то вірогідність захворіти іншої людини – менше 90%. Якщо ж ще при цьому дотримуєтеся соціальна дистанція – вірогідність ще менша.

About Author