Нд. Тра 19th, 2024

Спецкор

Головні новини України

На в’їзді у Вараш, де знаходиться Рівненська АЕС, встановлять КПП

Про це повідомляє Володимирець.Сіті з посиланням на сільського старости села Заболоття Романа Хондоку, що знаходиться в 3-кілометровій санітарній зоні міста.

Нагадаємо, 16 березня КМУ прийняв рішення ввести карантин на всіх атомних електростанціях та у містах-супутниках АЕС. Незабаром тут з’явиться блок-пост.

– Інформація до відома! Незабаром на в’їзді/виїзді до міста стоятимуть Контрольно пропускні пункти з числа Поліції та Національної гвардії. У нас такий стоятиме на жд переїзді, а дорога під жд мостом буде перекрита. Для жителів нашого села незручностей не повинно бути. Працівникам РАЕС, які їхатимуть на роботу достатньо у вікно показати перепустку і їх ніхто не зупинятиме. Інші наші жителі, при зупинці пред’являть паспорт (прописку) і поїдуть. Для інших вимірюватиметься температура та у разі її підвищення повідомлятимуть лікарів. (Це стосуватиметься не наших жителів). Прохання віднестися до цього відповідально і спокійно. Такі заходи прийняті на усіх містах-супутниках атомних станцій. Для тих хто повернувся чи повертається з інших країн відразу ж повідомляти та тримати постійний телефонний зв’язок з сімейним лікарем. Дбаємо не лише про своє здоров’я, а і про здоров’я інших! Будьте здорові! – повідомив Роман Хондока у Вайбер-чаті “Заболоття активне”.

About Author