Нд. Чер 23rd, 2024

Спецкор

Головні новини України

На Володимиреччині вилучено 73 кілограми бурштину (фото)

На Рівненщині в рамках досудового розслідування було понад 73 кг бурштину-сирцю. Також у фігурантів кримінального провадження було виявлено устаткування для його видобутку та обробки.

Спільними діями працівників Рівненського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ, слідчих поліції Рівненщини під процесуальним керівництвом обласної прокуратури проведено санкціоновані обшуки у селі Полиці, Володимирецького району, за адресами проживання фігурантів провадження.

Під час заходів правоохоронці виявили понад 73 кг бурштину-сирцю, дві мотопомпи, два пожежні рукави та станок для обробки каміння бурштину. Речові докази вилучено. Тривають подальші слідчі дії з метою притягнення до відповідальності причетних до правопорушень. 

За фактами незаконного видобутку бурштину, опору та насильства відносно співробітників поліції, а також незаконного зберігання зброї СУ ГУНП у Рівненській області розпочато кримінальне провадження. Під час досудового розслідування встановлено причетних до правопорушень осіб та місце їхнього мешкання.

Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки
Національної поліції України

About Author