Чт. Лют 22nd, 2024

Спецкор

Головні новини України

На Здолбунівщині продовжать будівництво в Урочищі Гурби

Сьогодні, 30 квітня в Урочищі Гурби відбулася робоча нарада щодо продовження будівництва меморіального комплексу “Героям Гурбинської битви”. Комплекс знаходиться біля урочища Гурби на території Будеразької сільської ради, на Здолбунівщині.

Робоча зустріч відбулася за участі голови Здолбунівської райдержадміністрації Леоніда Власюка, голови районної ради Олега Дацюка, директора Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею Олега Тищенка та представників будівельної фірми з якою відділом культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації укладено договір на виконання вказаних робіт.

Під час зустрічі, було обговорено перелік першочергових будівельних робіт, а саме будівництво підйому до храму, упорядкування прилеглої території меморіального комплексу та закладення комунікацій для водопостачання та електромереж.

Варто зазначити, що у 2019 році за рахунок коштів районного бюджету було відкориговано проєктно-кошторисну документацію. А в цьому році станом на сьогодні є наявний фінансовий ресурс на проведення вказаних робіт в сумі 999,5 тис. гривень – це кошти залишку субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Вказаний меморіальний комплекс є важливим туристичним та історико-культурним об’єктом Рівненщини, на який і в подальшому будемо залучати фінансування з бюджетів усіх рівнів.

Про це повідомляє telegram-канал “ZDOLBUNiV”.

About Author