Сб. Кві 20th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Нардепка розкритикувала рівненських депутатів, які ігнорують будівництво шкідливого заводу біля Рівного

Народна депутатка Соломія Бобровська незадоволена роботою тимчасової комісії Рівнеради щодо будівництва заводу Кроноспан.

На скандальному засіданні Рівнеради Соломія Бобровська виступила з критикою щодо роботи комісії, члени якої, за її словами, ігнорують важливе для міста питання.

Бобровська зауважує, що в таких умовах складається враження, що у місцевих депутатів існує економічний інтерес у питанні будівництва деревообробного заводу в Городку.

Маю питання до депутатів Рівнеради, чому вони не з’явилися на тимчасову комісію по Kronospan? Якщо на першу комісію люди ще йшли, то вже на наступну з’явилося 3 з 8 членів. Чому ви свідомо ігноруєте ці проблеми? На це є причини? – звертається Соломія Бобровська до місцевих політиків.

Нагадаємо, 24 грудня Рівненська міська рада утворила з числа депутатів тимчасову комісію для вивчення ситуації довкола будівництва підприємством “Кроноспан” заводу, екологічного впливу його на довкілля і відповідних наслідків для територіальних громад Городка та Рівного, до складу якої увійшли:

  • Пилипчук Ірина Стахівна – представник депутатської фракції “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, голова тимчасової контрольної комісії;
  • Дзецько Олег Вікторович – представник депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода”;
  • Євтушенко Святослав Ігорович – представник депутатської фракції “Громадський контроль”;
  • Кудрін Володимир В’ячеславович – позафракційний;
  • Кузьмич Андрій Вікторович – представник депутатської фракції “Європейська Солідарність”;
  • Пожарський Петро Володимирович – представник депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;
  • Стасюк Роман Павлович – представник депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка;
  • Сухий Юрій Володимирович – представник депутатської фракції Політичної партії “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”.

І це відбувається в той час, коли на професора Стефанишина Дмитра Володимировича та на представників Екоклуб подають до суду з позовом на компенсацію близько 150 тис.грн., чинять тиск через їхню підтримку активістів Городка. Ситуація насторожує. Враження, що у депутатів міськради, обласної ради є економічний інтерес з цього питання, – додає народна депутатка.

About Author