Пн. Чер 24th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Нацгвардія розпочала антидиверсійну операцію у Чорнобилі

Нацгвардія розпочала антидиверсійну операцію у зв’язку з лісовими пожежами в Чорнобилі. Про це написав міністр внутрішніх справ написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Вчора, під час вечірнього моніторингового обльоту в Чорнобильській зоні, виявили ось таких 4 “феномена” на площі близько 100метрів. Добре, що поруч були рятувальники і вдалося швидко згасити. – написав Арсен Аваков, на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Також міністр внутрішніх справ України закликав усіх, хто має інформацію про виникнення пожеж, невідкладно звертатися до правоохоронців.

Дивовижно суха зима – рівень води в екосистемі пішов вниз на 1.5-2 метра, лісова, особливо хвойна підстилка легко вразлива для пожежі. Висохли торфовища і це  особлива проблема. І, все це, звичайно, можливість для негідників і провокаторів. Хтось хоче зіпсувати життя в країні, хтось заховати вогнем свої брудні справи. Ми  все розуміємо. і вживаємо заходів. Прошу всіх, хто має будь-яку інформацію – зателефонуйте в поліцію, – підкреслив глава МВС.

Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України.

About Author