Нд. Кві 21st, 2024

Спецкор

Головні новини України

Олександра Семенюка можуть призначити заступником начальника ГУ НП Рівненщини

Людвіг Файт, який обіймає посаду заступника начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області, готується піти на пенсію. Семенюк може зайняти його місце.

Про ротації в керівному складі ГУНП Рівненщини повідомляє телеканал “Рівне1” з посиланням на власні джерела серед правоохоронців.

За інформацією журналістів, Людвіг Файт наразі перебуває у відпустці. В ГУНП Рівненської області на посаді заступника начальника він працює з 2017 року. До переведення на Рівненщину Файт працював на Закарпатті.

На його місце, як повідомляється, претендує Олександр Семенюк – одіозний керівник ДАІ, відставки якого свого часу вимагали активісти Автомайдану в Рівному. Зокрема Семенюка активно пов’язували з маршрутним бізнесом, закидаючи йому занадто розкішне життя, як на правоохоронця.

Крім цього, Семенюка у 2014 звинувачував Геннадій Москаль, стверджуючи, що той під час Євромайдану дав хабара Олександру Музичку (Сашку Білому) – 10 тисяч доларів, нібито, щоб гарантувати особисту безпеку.

Станом на сьогодні Семенюк успішно пройшов атестацію та керує управлінням логістики та матеріально-технічного забезпечення. 

Нагадаємо, нещодавно 40 випускників-патрульних склали присйгу на вірність народу України.

About Author