Пн. Січ 24th, 2022

Спецкор

Головні новини України

Оприлюднено протокол сьогоднішнього засідання ТЕБ і НС у місті Рівне (+документ)

Міськвиконком оприлюднив протокол оперативного засідання Комісії з питань ТЕБ та НС. Нагадаємо, засідання пройшло у місті Рівне сьогодні, 3 червня 2020 року.

  • Дозволити проводити медичні огляди громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу з дотриманням всіх санітарних норм.
  • Здійснити рейдові перевірки дотримання протиепідемічних та санітарних заходів на ринках міста.
  • Не допускати несанкціонованої торгівлі по вулицях Сагайдачного та Пересопницькій.
  • Ліквідувати несанкціоновану торгівлю по вул. Шевченка.
  • По зверненню Рівненського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області – надати дозвіл комунальним закладам “Центр первинної медико-санітарної допомоги “Ювілейний” та “Центр первинної медико-санітарної допомоги “Північний” на здійснення періодичних медичних оглядів категоріям осіб відповідно до Постанови КМУ від 23.05.2001 № 559.
  • По зверненню центру іноземних мов “Аякс” з приводу відновлення занять з іноземної мови – надано доручення комісії заступнику міського голови С.Васильчуку по ДОДАТКОВОМУ ВИВЧЕННЮ даного питання та повторного винесення його на наступну комісію.
  • По зверненню з проведення концертних заходів на території авторинку за умови перебування глядачів в автомобілях та здійснення кінопоказу для глядачів на автомобілях на території ТРЦ “Чайка” — дозволено за умови дотримання карантинних вимог відповідно до постанов Кабінету Міністрів України та головного державного лікаря України.
  • По зверненню управління у справах сім’ї, молоді та спорту ДОЗВОЛИТИ роботу плавбасейну СДЮСШОР № 2 Рівненської міської ради для проведення навчально-тренувального процесу спортсменів національних збірних команд України з плавання.
  • По зверненню управління транспорту і зв’язку – заступнику міського голови С. Васильчуку спільно з управлінням транспорту і зв’язку, Рівненським відділом поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області, Управлінням патрульної поліції в Рівненській області, Рівненським міським управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області вивчити питання організації руху автобусів для забезпечення спецперевезення пасажирським транспортом мешканців вулиць Корнинська, Тиннівська, Червоногірська, Млинівська, Мельника за затвердженими маршрутами спеціальних перевезень з обмеженням кількості автобусів, а саме:

М-41 «вул. А. Мельника – Зоопарк» – 5 од.;

М-47 « Льонокомбінат – Аеропорт»- 5 од.;

М-61а «вул. Корнинська – с. Ювілейне» – 3 од ;

М-65 «вул. Є. Коновальця – РЗТО» -5 од;

М-66 «вул. Червоногірська – Онкодиспансер» – 3 од.

та збільшення кількість автобусів за маршрутом М-58 «вул. Тиннівська – вул. Рівненська» на 2 од.

Про це повідомляє Рівненська міськрада та її виконавчий комітет у соцмережі Facebook.