Пн. Тра 27th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Парафіяни Рівненщини знову під загрозою кровопролиття

Парафіяни Будеражської ПЦУ побоюються фізичної розправи і силового протистояння. Наразі, боротьба за храм у Будеражі продовжується.

У Будеражі станом на сьогодні діє єдина православна громада – громада ПЦУ. Вона має всі документи, які підтверджують її право користування культовою спорудою – місцевим храмом.

Вимагаю у представників влади та правоохоронних органів забезпечити конституційні права релігійної громади Свято-Покровської парафії ПЦУ села Будераж Здолбунівського району та запобігти вчиненню злочину (фізичної розправи) прихильниками РПЦ в Україні. – про це пише Сергій Кондрачук на своїй сторінці у мережі Facebook.

До слова, парафіяни ПЦУ згадують заяву прихильники РПЦ. У ній йшлося про спалення вірян ПЦУ у разі ведення ними богослужіння у Будеразькому храмі.

Вчора Будеразька громада ПЦУ знову зайшла до свого храму (зараз йде Служба Божа), право на користування яким залишки прихильників РПЦ не змогли скасувати й рішенням суду. Проте місцеві побоюються фізичної розправи і силового протистояння.

Минулого разу в село приїздили як звичайні “пріхожанє” та “духовєнство” РПЦ з усієї області, так і молодики характерної зовнішності з кастетами і ще не відомо чим.

Зараз у Будеражі реальна загроза пролиття крові.

Про це пише Telegram-канал “ZDOLBUNIV”.

About Author