Вт. Лип 7th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Патрульні нагадали правила безпечного кермування під час дощу

Патрульні нагадали правила безпечного кермування під час дощу

Сьогодні, 5 червня, за прогнозами Рівненського обласного центру з гідрометеорології, протягом дня на Рівненщині очікується дощ. Патрульна поліція Рівненської області просить водіїв бути уважними на дорозі.

Також рівненські патрульні нагадують водіям прості правила безпечного кермування автомобілем під час дощу:

  1. Дотримуйтесь безпечної швидкості! В цьому випадку у водія буде можливість вчасно відреагувати на зміну дорожньої ситуації і при необхідності безпечно зупинитися.
  2. В першу годину після початку дощу будьте особливо обережними та не робіть різких маневрів. Дорога стає надзвичайно слизькою від бруду, що розмокає під час дощу.
  3. Виділіть себе на проїзній частині. Водії повинні заздалегідь включити габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи – використовувати світлий одяг і світлоповертаючі елементи.
  4. Якщо дощ настільки сильний, що ви втрачаєте з поля зору транспорт, який їде попереду, зупиніться на узбіччі і обов’язково включіть аварійну сигналізацію.
  5. Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду та потребує допомоги, не залишайтеся осторонь, викличте поліцію! Не будьте байдужими, поважайте інших учасників дорожнього руху!

Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції Рівненської області.