Чт. Сер 13th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Першу партію українських підгузників спрямують на благодійність

Першу партію українських підгузників спрямують на благодійність

Корпорація “Біосфера” запустила лінію з виробництва підгузків. Її розташували у на виробничому майданчику заводу “КПД” у місті Дніпро. Найперший бренд підгузків буде презентовано вже наступного тижня.

Всю першу партію підгузків – а це близько 300 000 штук – корпорація прийняла рішення спрямувати на благодійність. За підтримки фондів “Твоя Опора”, Kiddo та “Клубу Добродіїв” підгузки будуть передані соціальним службам, комунальним медустановам, багатодітним сім’ям та самотнім батькам у складному матеріальному становищі.

Лінію від італійської компанії ANDRITZ DIATEC s.r.l., що входить до трійки світових лідерів виробників гігієнічного обладнання було змонтовано менше, ніж за 2 місяці. Інвестиції в проєкт склали 7 млн євро. Потужності лінії становить 18 000 000 підгузків на місяць, що становить 15-20% від потреб українського ринку.

Через карантин, консультація з фахівцями фірми-виробника проходили в режимі “онлайн”. У результаті коллектив “Біосфери” зміг самостійно налагодити одну з найбільш високотехнологічних ліній з виробництва підгузків у світі.

Ми першими серед українських компаній запустили виробництво підгузків такого рівня і масштабу, щоб забезпечити споживачів в Україні продуктом високої якості, який не поступається рівня європейських брендів – це доводять і лабораторні дослідження, і споживчі тести, – прокоментував Андрій Здесенко, засновник та CEO “Біосфери”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на НВ.