Чт. Сер 13th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Підполковник Петро Пастушок очолив підрозділ дізнання в поліції Рівненщини

Підполковник Петро Пастушок очолив підрозділ дізнання в поліції Рівного

Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП в Рівненській області. Петро Пастушок – рівнянин, одружений, має двох дочок.

Новопризначений керівник підрозділу дізнання у Рівному підполковник Петро Пастушок до цього обіймав посаду заступника начальника – начальника слідчого відділення Рівненського відділу поліції ГУ НП Рівненщини.

Декларації та сім’я Петра Пастушка

У власності сім’ї Петра Пастушка, згідно з даними декларацій, станом на 2019 рік відображено три квартири: дві – у частковій власності, одна – на 100% у належить дружини. Крім цього підполковник має 10 соток землі в селі Городище та Chevrolet 2005 року.

До слова, керівником слідчого відділу поліції в Рівненській області є його брат – Павло Пастушок. Згідно з даними декларацій, він також володіє двома ділянками по 10 соток в Рівненському районі, часткою квартири в Рівному, автомобілем FIAT 2010 року. Брав участь в АТО.

Чим займається підрозділ дізнання

Згідно із заявою голови Нацполіції Ігора Клименка, відсьогодні, з 1 липня, підрозділи дізнання мають запрацювати по всій країні “на повну”. На плечі працівників структур дізнання ляже, згідно з словами Клименка, більше половини всіх зареєстрованх крмінальних порушень.

Досудове розслідування у формі дізнання будуть проводоити і окремі підрозділии дізнання так і уповноважені на це особи інших підрозділів поліції. Переважно вони займатимуться розслідуванням крадіжок без кваліфікуючих ознак, завдання легких тілесних ушкоджень, різних видів шахрайства, зберігання наркотиків тощо.